Apie mus

Vilniaus mokytojų namuose gyvena visų vaikų draugas ŠYPSENIUKAS. Jis yra toks linksmas ir smalsus jog nekantrauja savo žiniomis, smagiais įspūdžiais bei draugiškumu pasidalinti su savo draugais - 1,5 – 7metų vaikučiais!!!www-fotovejas-lt_33

Sekmadieninėje mokyklėlėje vaikučiai su vadovėmis, mokytojais ir ŠYPSENIUKU žaidžia, mokosi klausyti ir išgirsti, koncentruoti dėmesį, lavinti gabumus, bendrauti ir draugauti. Mes šokame, piešiame, žaidžiame spalvomis ir linijomis, vaidiname, kuriame, improvizuojame, fantazuojame, mokomės drąsiai reikšti mintis, jausmus ir nuotaikas, mokomės pasitikėti savimi. Taip pat dainuojame ir kalbame angliškai, spalviname, laviname rankytes, skaičiuojame, mokomės pažinti raideles.

Vaikučių ugdymu užsiima profesionalūs mokytojai bei menininkai

.

Sypseniukai

Motorikos ir koordinacijos lavinimo pamokėlėje per žaidimus, specialius pratimus yrastiprinamos įvairios vaikučių raumenų grupės. Per mankštas, pratimus ant kamuolių, žaidimus su parašiutu, masažiniais kamuoliukais ir kitas kineziterapines priemones, stiprinama vaiko širdies kraujagyslių sistema, lavinama kvėpavimo sistema, taisyklinga laikysena, koordinacija. Pamokėlių metu vaikučiai mokosi ir dainelių, sekamos pasakėlės, kuriamos mini siužetinės pjėselės. Vaikučiai laisvėja, stiprėja, mokosi bendrauti su bendraamžiais ir stiprina ryšį su suaugusiais.

 

 

 

 

 

 

VISIMuzikos ir judesio pamokėlėse vaikučiai su ŠYPSENIUKU šoka, dainuoja ir vaidina. Vaikai lavina ritmo pojūtį, laikyseną, koordinaciją, muzikinę klausą, mokosi bendrauti žaisdami, kuria, improvizuoja. ŠYPSENIUKAS moka daug žaidimų, skaičiuočių ir dainelių.

 

 

 

 

 

2_6

Dailės pamokėlėse vaikučiai žaidžia spalvomis, linijomis, kuria, fantazuoja, drąsiai reiškia savo mintis, nuotaikas, jausmus. ŠYPSENIUKAS supažindina su įvairiomis technikomis ir priemonėmis. Ypatingą dėmesį skiria individualumo, originalumo ir pasitikėjimo savimi ugdymui.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

salcio-menas_6Anglų kalbos vaikai mokosi žaisdami komunikacinius žaidimus, dainuodami daineles, atlikdami kūrybines užduotėles ir vaidindami. ŠYPSENIUKAS supažindina su naujais garsais, tarimu, moko nesudėtingų žodžių ir frazių. Kad vaikams mokytis būtų įdomu ir smagu, naudojami paveiksliukai, žaislai, žiūrimi filmai.

 

 

 

 

 

www-fotovejas-lt_5Teatriuko pamokėlėse ŠYPSENIUKAS su vaikučiais kuria įvairias situacijas, improvizuoja su pirštukais, žaislais, lėlėmis ir menamais daiktais. Vaikučiai išmoksta pasitikėti savimi, reikšti jausmus ir mintis, puoselėti svajones.

 

 

 

 

 

Aikido pamokėlėse vaikai sportuoja, stiprina sveikatą ir didina pasitikėjimą savo jėgomis. Judesiai, sudarantys Aikido pratimus ir techniką, koreguoja laikyseną bei mažina įtampą, nes vaikai koncentruoja dėmesį į atsipalaidavimą ir kvėpavimą. Aikido judesiai, kartojami daugybę kartų, padeda natūraliai ir ramiai reaguoti į bet kokią situaciją.

im_06

 

 

 

 

 

 

 

Pasiruošimo mokyklai pamokėlėse vaikučiai lavina rankytes, mokosi pažinti raides, skaičiuoja. ŠYPSENIUKAS padeda lavinti socialinius įgūdžius, moko pozityvios psichologijos: spręsti konfliktus, reikšti emocijas, pažinti jausmus, skatina vaikus atrasti ir ugdyti savo stiprybes. Vaikučiai susipažįsta su saugaus eismo bei asmens higienos taisyklėmis.

1_0